Wybierz hotel

Piknik Firmowy

Najlepszy pomysł na spędzenie ciepłego dnia na świeżym powietrzu, to oczywiście piknik! Oferujemy kompleksową organizację i obsługę pikników firmowych, festynów oraz imprez masowych. Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem takiego pikniku – począwszy od etapu planowania, aż do samej realizacji imprezy. Zorganizujemy wszelkiego rodzaju pikniki i imprezy plenerowe - zarówno dla firm, jak i dla rodzin, czy też grup przyjaciół.

 

Partner Atrakcji 

Marcin Lebiedowski
e-mail: marcin.l@mcteam.pl
tel.kom.: 513 124 206

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez, własna infrastruktura oraz zaplecze gastronomiczne zagwarantują Państwu konkurencyjne ceny i wysoką jakość naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby zabawa była bezpieczna i satysfakcjonująca, a naszym podstawowym celem jest sprostanie Państwa oczekiwaniom.

Stworzymy dla Państwa wspaniałą atmosferę i zadbamy o to, aby wszyscy Goście wynieśli z imprezy niezapomniane wrażenia. Realizujemy najbardziej niestandardowe pikniki plenerowe, mając na uwadze potrzeby naszych Gości, a także wprowadzając w życie ich pomysły.

Na specjalne życzenie możemy zorganizować transport, zaplecze techniczne, ochronę i opiekę medyczną. Współpracujemy również z wieloma partnerami, którzy zajmują się organizacją najróżniejszych atrakcji (imprezy tematyczne, zabawy team buildingowe itp.)

Pyszne menu piknikowe pozwoli na organizację kameralnych ognisk jak i obfitych kolacji grillowych.

Duże pikniki w pięknym otoczeniu natury nieopodal Warszawy będą niezapomnianą imprezą dla wszystkich pracowników i ich rodzin.

 

Cena już od 99 zł za osobę!

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij