Wybierz hotel

PRZYJĘCIA KOMUNIJNE/CHRZCINY/URODZINY

PRZYJĘCIA KOMUNIJNE/CHRZCINY/URODZINY

od 135
Sprawdź dostępność

Rodzinne uroczystości dawno już straciły rangę domówek - imprez organizowanych w domu czy mieszkaniu. Przyczyna jest prosta: łatwiej zlecić organizację dużego rodzinnego spotkania profesjonalistom. Nawet w największym domu najazd gości kończy się koniecznością wielkiego sprzątania. Czy nie lepiej zlecić organizację przyjęcia w miejscu, w którym całą logistykę zdejmą z naszych barków fachowcy?

Chrzciny albo przyjęcie komunijne to pewna obecność najmłodszych członków rodziny. Maluchy nie wysiedzą długo za stołem, nie będą delektować się rozmowami - potrzebują przestrzeni do zabaw. Organizacja przyjęcia w hotelu przyjaznym rodzinie to gwarancja, że impreza przebiegnie w spokojnej atmosferze, bo każda grupa wiekowa naszych gości znajdzie stosowną dla siebie rozrywkę.

Komunia w restauracji hotelowej

Przyjęcie komunijne w Łodzi lub w jej najbliższej okolicy jest możliwe dzięki istnieniu gęstej sieci hoteli bogatych w sale bankietowe oraz zatrudniających personel doświadczony w organizacji tego rodzaju imprez. Komunia w restauracji hotelowej lub sali bankietowej to optymalne rozwiązanie zdejmujące z naszych ramion także konieczność opracowania menu.

Przestronna, elegancka i pięknie zaaranżowana sala z ustawionymi wedle życzenia gości stołami to idealne miejsce do biesiadowania, rozmawiania i wspominania - tak najczęściej wyglądają imprezy rodzinne. Fachowa pomoc kelnerska sprawia, że komunia w restauracji w Łodzi albo w hotelu 500 w Strykowie przechodzi do rodzinnych kronik jako impreza perfekcyjnie zorganizowana.

Zorganizuj chrzciny w naszej restauracji

Jeszcze bardziej absorbującym organizacyjnie przedsięwzięciem są chrzciny. Jeśli część gości przybywa z maleńkimi dziećmi, oczekują wygód dostosowanych do obsługi niemowląt i kilkulatków. Obsługa hotelu 500 w Strykowie przygotowana jest i na taką ewentualność. Zorganizuj chrzciny u nas, a zobaczysz jak wygodnie można świętować w towarzystwie dzieci.

Na każdą imprezę, w której biorą udział dzieci mamy przygotowane specjalne menu. Koniec z namawianiem maluchów na podjadanie z talerzy rodziców. Ustawimy dla nich specjalny stół a kelner z przyjemnością obsłuży najmłodszych gości, którzy poczują się ważni i docenieni. Organizacja chrzcin w naszej restauracji to prawdziwa wygoda.

Świętuj swoje urodziny w naszym hotelu

Z nie mniejszym zaangażowaniem podchodzimy do organizacji imprez urodzinowych. Świętuj swoje urodziny w doskonałej restauracji, tańcz w pięknej sali bankietowej, delektuj się atrakcjami na terenie hotelu i w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Odpoczywaj i przyjmuj prezenty, zamiast brać na siebie całą logistykę tego ważnego dnia - my z przyjemnością zorganizujemy wszystko.

Sala Bankietowa:

 • cena już od 135zł/os.  

 • maksymalna liczba gości: 200

Przestronna, elegancka i nastrojowa sala pomieści nawet 150 gości. Możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza oraz duża elastyczność obsługi hotelowej zagwarantuje przygotowanie niezapomnianej uroczystości rodzinnej.    

W CENIE PRZYJĘCIA:

 • rezerwacja sali bankietowej na wyłączność gości 
 • aranżacja przestrzeni według wskazówek organizatora (dowolne ustawienie stołów, bufetu)
 • porcelanowa zastawa stołowa, wysokiej jakości obrusy i serwetki bankietowe oraz białe pokrowce na krzesła
 • profesjonalna obsługa kelnerska

 

Sala Restauracyjna:

 • cena już od 135 zł/os.  
 • maksymalna liczba gości: 110 osób

Elegancka i klimatyczna sala restauracyjna sprawdzi się idealnie podczas kameralnego przyjęcia do 40 gości. Możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza oraz duża elastyczność obsługi hotelowej zagwarantuje przygotowanie niezapomnianej uroczystości rodzinnej.    

W CENIE PRZYJĘCIA:

 • rezerwacja sali bankietowej na wyłączność gości 
 • aranżacja przestrzeni według wskazówek organizatora (dowolne ustawienie stołów, bufetu)
 • porcelanowa zastawa stołowa, wysokiej jakości obrusy i serwetki bankietowe oraz białe pokrowce na krzesła
 • profesjonalna obsługa kelnerska

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij