Wybierz hotel

Oferta mice (targi, eventy)

Spotkania biznesowe najlepiej prowadzi się w miejscu, w którym o całą logistykę przedsięwzięcia można scedować na osoby zajmujące się na co dzień organizacją tego rodzaju eventów. Jeśli rozmowy i negocjacje mają być skuteczne i owocne, warto skupić się wyłącznie na nich. W hotelu 500 w Strykowie eventy firmowe, biznesowe i targi branżowe to codzienność.

Oferujemy naszym gościom sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem: projektor multimedialny, ekran i flipchart ułatwią prowadzenie prezentacji. Stały dostęp do kawy i herbaty utrzyma stan skupienia uczestników na najwyższym poziomie. Spotkania biznesowe wymagają wyłączenia się z innych rodzajów aktywności - w naszym hotelu można więc znaleźć spokój i warunki stosowne do ważnych rozmów.

Organizujemy eventy firmowe

A jeśli w grę wchodzi mniej formalne spotkanie firmowe, argumentem przemawiającym na korzyść naszego hotelu jest jego lokalizacja. Hotel 500 w Strykowie usytuowany jest na skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 w bezpośrednim sąsiedztwie aglomeracji łódzkiej. Łatwo do nas trafić, łatwo zorganizować czas wolny (atrakcje w hotelu i okolicy, zwiedzanie Łodzi).

Targi i spotkania biznesowe koło Łódzi

Nasz wyjątkowo duży parking często staje się miejscem, w którym organizowane są targi branżowe oraz szkolenia outdoorowe. Organizacja targów czy bankietów w Łodzi wymaga stworzenia idealnych warunków zarówno dla wystawców jak i dla gości. Jesteśmy pewni, że województwo łódzkie dzięki takim hotelom jak nasz wyrasta na przyjazne wszystkim zainteresowanym centrum targowo-biznesowe.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij