Wybierz hotel

Oferta mice (targi, eventy)

Spotkania biznesowe najlepiej prowadzi się w miejscu, w którym o całą logistykę przedsięwzięcia można scedować na osoby zajmujące się na co dzień organizacją tego rodzaju eventów. W hotelu 500 w Strykowie eventy firmowe, biznesowe i targi branżowe to codzienność. Oferujemy naszym gościom sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem: projektor multimedialny, ekran i flipchart, stałą przerwę kawową.

 

ORGANIZUJEMY EVENTY FIRMOWE

Planujecie organizację pikniku firmowego lub spotkanie integracyjne? Pamiętajcie, że Hotel 500 w Strykowie usytuowany jest na skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 w bezpośrednim sąsiedztwie aglomeracji łódzkiej, co przemawia za jego atrakcyjnością. Łatwo do nas trafić oraz zorganizować czas wolny (liczne atrakcje w hotelu i okolicy, zwiedzanie Łodzi).

 

TARGI I SPOTKANIA BIZNESOWE KOŁO ŁÓDZI

Duży parking przy Hotelu 500 jest doskonałym miejscem do organizacji targów branżowych czy szkoleń outdoorowych. Stwarzamy idealne warunki dla dostawców i gości.

 

        

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij