Wybierz hotel

Hotel

Katalog HOTEL 500 Zegrze - pobierz

 

 

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Szanowni Goście,

Chcąc zapewnić Państwu udany pobyt w naszym Hotelu, a jednocześnie w sposób szczególny zadbać o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, wprowadzone zostały standardy w kwestii higieny i organizacji pracy.

Dbałość o naszych Gości zawsze była i będzie naszym głównym celem, dlatego chcemy, abyście odwiedzając nasz obiekt mieli pewność, iż dołożymy wszelkich starań, by zachować wysoki poziom usług przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo. Procedury są aktualizowane i dostosowywane do wydawanych rozporządzeń i wytycznych stosownych organów państwowych.

 

Poszukujesz miejsca niedaleko Warszawy, które pozwoli ci odpocząć, miło spędzić czas i oderwać się od codzienności? W takim razie Hotel 500 Zegrze jest miejscem, które powinieneś wziąć pod uwagę. Elegancki, nowoczesny hotel, który może poszczycić się komfortowym wyposażeniem oraz profesjonalną obsługą, to miejsce, które naprawdę warto odwiedzić.

Hotel Zegrze położony jest w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego, dzięki czemu oferuje swoim gościom nie tylko komfortowe warunki czy miłą atmosferę, ale również szereg możliwości aktywnego wypoczynku. Co więcej, to wszystko otrzymujesz w bardzo przystępnej cenie, co jest dodatkowym atutem tego hotelu. Słowem, jest to miejsce, które spełni twoje oczekiwania.

 

 

Malownicze położenie nad Zalewem Zegrzyńskim

Wybierając hotel, niezależnie od tego, czy potrzebujemy miejsca na organizację spotkania biznesowego, imprezy okolicznościowej czy też chcemy po prostu wypocząć, zależy nam na tym, by okolica była malownicza, piękna i spokojna. Hotel Zegrze w okolicy Warszawy nie rozczaruje nawet najbardziej wymagających osób. Jest to bowiem obiekt położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Zalew Zegrzyński, przy którym znajduje się hotel, to piękne krajobrazy, wygodne plaże oraz bogactwo fauny i flory. Mimo tego, że hotel znajduje się koło Warszawy, możesz mieć pewność, że miejski zgiełk i pośpiech zostawisz daleko za sobą. Co więcej, malownicza okolica, w której położony jest hotel, zachęca do aktywności fizycznej.

Hotel idealny do wypoczynku z rodziną

Każdy z nas potrzebuje odpoczynku i czasu spędzonego z bliskimi. Warto więc wybrać miejsce, które jest w stanie zapewnić nam idealny wypoczynek z rodziną. Hotel 500 spełnia te oczekiwania w 100%. Wspaniała okolica, komfortowe, przystosowane do potrzeb rodzin pokoje czy bliskość stolicy to największe zalety tego miejsca. To punkt na mapie, w którym możesz oderwać się od codzienności i zgiełku miasta.

Warto również dodać, że jest to jeden z nielicznych hoteli koło Warszawy, który może poszczycić się szeroką bazą atrakcji dla rodzin. Wśród nich wymienić można dostęp do rowerów górskich, rowerów wodnych, piękną plażę oraz gry takie jak tenis stołowy czy piłkarzyki. Słowem, jest to hotel, w którym nie sposób się nudzić – bez względu na wiek. Warto także dodać, że rodzinny wypoczynek w tym miejscu nie jest drogi, co stanowi dodatkowy atut.

Warunki do spotkań biznesowych blisko Warszawy

Hotel 500 Zegrze to również idealne miejsce na spotkania biznesowe nieopodal Warszawy. Profesjonalna obsługa, komfortowe warunki, atrakcyjna lokalizacja oraz doskonale wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe sprawiają, że pobyt w tym miejscu jest doskonałą decyzją. Ten nowoczesny hotel biznesowy dokładnie zna potrzeby swoich gości. Możesz więc mieć pewność, że zapewni ci standard, jakiego potrzebujesz.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij