Wybierz hotel

Wygodne noclegi w hotelu 500

W Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem

PRZYJAZNA ATMOSFERA

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Obsługa to nie tylko szybkość. (..) To ciepłe „Dzień dobry”, troska o kwiatową aranżację, duma z dobrze zaścielonego łóżka. To sposób, w jaki zachowuje się cała załoga, przyjaźnie ale bez poufałości, uprzejmie ale bez bycia protekcjonalnym

 ~Bikki Oberoi

Hotel w okolicy Poznania

Planujesz urlop lub pobyt biznesowy w hotelu w okolicy Poznania? Przestronne, w pełni wyposażone pokoje, znakomita kuchnia i piękna sceneria sprawiają, że z przyjemnością polecamy nasz hotel. Tarnowo Podgórne to doskonałe miejsce na organizację konferencji czy przyjęcia rodzinnego. Oferujemy komfortowe noclegi blisko Poznania. Jesteśmy jednym z większych hoteli w Poznaniu - obiekt dysponuje 164 pokojami, 4 apartamentami i 2 pokojami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z powodzeniem organizujemy imprezy okolicznościowe, konferencje czy targi dla większej liczby uczestników. A wszystko z dala od miejskiego zgiełku.

Unikalne zabytki, różnorodna oferta kulturalna, a także parki i pomniki przyrody - to wszystko i wiele więcej znaleźć można w naszym hotelu pod Poznaniem.

Czytaj dalej
Wakacje z Termami

Wakacje z Termami

od 388 /noc

Idealna lokalizacja

Pół godziny do centrum Poznania

ul. Poznańska 139
62-080 Tarnowo Podgórne
+48 61 896 24 00 tarnowo@hotel500.com.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij