Wybierz hotel

Oferty MICE

Różnego rodzaju spotkania biznesowe organizowane są obecnie bardzo często, a jeśli chodzi o organizację konferencji w okolicach Warszawy, duża ich część odbywa się w naszym centrum konferencyjnym. W Warszawie trudno jest znaleźć równie urokliwe i przyjemne, a jednocześnie sprzyjające zachowaniu profesjonalizmu miejsce.

Przedsiębiorcy przybywający do naszego centrum konferencyjnego w Warszawie nie tylko korzystają z naszych doskonale wyposażonych sal konferencyjnych. W Warszawie wszyscy znają fantastyczny klimat Zalewu Zegrzyńskiego, miejsce to zachęca więc także do kreatywnego spędzania czasu i wypoczynku po zamknięciu spraw biznesowych.

Przestronna sala bankietowa

W restauracji nad Zegrzem można znaleźć wspaniale wyposażoną salę bankietową, idealną do organizacji wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń o charakterze rozrywkowym. Jej duże rozmiary pozwalają na zorganizowanie wydarzenia dla wielu uczestników, a piękny wystrój czyni zabawę jeszcze lepszą.

Hotel 500 Zegrze to nie tylko doskonale znany wśród osób organizujących konferencje w okolicach Warszawy hotel konferencyjny. Na terenie obiektu znajduje się też przestronna sala bankietowa, idealnie nadająca się do celebrowania różnego rodzaju uroczystości, w tym komunie, wesela i przyjęcia rodzinne.

Organizacja tragów i eventów firmowych

Hotel 500 Zegrze kieruje swoją ofertę do bardzo szerokiego grona klientów biznesowych. Nasz ośrodek często staje się areną targów i eventów firmowych, na co pozwalają przede wszystkim przestronne sale o różnym przeznaczeniu. Ogółem w naszym centrum konferencyjnym w Warszawie panują do tego bardzo komfortowe warunki.

Organizacja targów i eventów firmowych w naszym hotelu konferencyjnym to znakomity pomysł. Przystosowane do organizacji różnych wydarzeń sale mogą pomieścić dowolną liczbę osób. Piękne otoczenie zaś zachęca do uczestnictwa i pozwala miło spędzić czas osobom biorącym udział w tych wydarzeniach.

Komfortowe warunki do spotkań biznesowych

Przedsiębiorcy organizujący konferencje w okolicach Warszawy bardzo chętnie korzystają z naszych usług, wiedząc, że mogą liczyć na ich najwyższą jakość. Nasz hotel konferencyjny znany jest jako doskonałe miejsce do organizacji wszelkich spotkań, bankietów, eventów czy spotkań biznesowych, także dzięki licznym dodatkowym atrakcjom dla gości.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij