Wybierz hotel

Zegrze 500 MED

Zegrze 500 MED - Centrum Rehabilitacji

Po zdrowie do ZEGRZA!
-
Wkrótce otwarcie!

 

Oferta zabiegów w zakresie: masaży leczniczych, tlenoterapii hiperbarycznej, kinezyterapii.

Cennik zabiegów - ZEGRZE 500 MED


Widząc pogarszający się stan zdrowia Polaków związany nie tylko z powikłaniami po przejściu COVID-19, lecz również z wieloma innymi poważnymi problemami zdrowotnymi - będącymi „skutkami ubocznymi” pandemii
Hotel 500 Premium ZEGRZE rozszerza swoją działalność o pobyty lecznicze w ramach
Centrum Rehabilitacji ZEGRZE 500 Med.


Hotel 500 Premium Zegrze jako podmiot leczniczy       

świadczy, w wyodrębnionych pomieszczeniach, usługi między innymi w zakresie: masaży leczniczych, tlenoterapii hiperbarycznej, kinezyterapii. W hotelu zatrudniony jest wykwalifikowany personel, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług przy wykorzystaniu specjalistycznego i certyfikowanego sprzętu medycznego. Kompleksowe postępowanie fizjoterapeutyczne pozwala na uzyskanie najlepszych rezultatów w leczeniu schorzeń układu ruchu, a także prowadzenie skutecznej profilaktyki zdrowotnej. Hotel 500 Premium ZEGRZE pozostaje otwarty nawet w czasie lockdownu związanego z pandemią. 


Kinezyterapia

Kinezyterapia przyczynia się do wzmocnienia osłabionych mięśni, usprawnia pracę stawów i całego organizmu.

To ćwiczenia indywidualne z fizjoterapeutą poprawiające mobilność kończyn górnych i dolnych oraz redukujące wady postawy oraz ich negatywne skutki.


 

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy to masaż polegający na wykorzystywaniu dotyku w celu wywołania uczucia odprężenia i dobrego samopoczucia. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów. Masaż leczniczy opiera się na technikach masażu klasycznego. Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni, migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego oraz dla ogólnego odprężenia i przezwyciężenia stresu.


Tlenoterapia hiperbaryczna

Innowacyjna KOMORA HIPERBARYCZNA, w której jednocześnie mogą przebywać dwie osoby i każda z nich ma swój koncentrator tlenu – czyli maksymalną dawkę tlenu podaną pod ciśnieniem w celu rozprowadzenia go po wszystkich komórkach ciała. Tlenoterapia hiperbaryczna przywróci siły i pomoże w regeneracji całego organizmu. Pomaga w problemach bólowych, wspomaga układ immunologiczny, nerwowy i krwionośny. Poprawia koncentrację i działa antydepresyjnie. Dzięki stymulacji organizmu do tworzenia nowych komórek macierzystych ma również ogromny wpływ na urodę, młodzieńczy wygląd, jędrność i poprawę przemiany materii.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij