Wybierz hotel

Atrakcje

Na terenie hotelu

Nasi goście w ramach pobytu w hotelu mogą skorzystać z sauny suchej oraz stołu do gry w bilard. Natomiast w sezonie wiosennno – letnim zapraszamy naszych gości do wspólnego biesiadowania przy ognisku, na imprezy grillowe oraz do gry w siatkówkę na przygotowanym do tego boisku.  

Atrakcje wokół Hotelu

Plaża i strzeżone kąpielisko to niewątpliwie największa atrakcja Strykowa w sezonie letnim. Rowery wodne i kajaki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród turystów pragnących odpoczynku na świeżym powietrzu. Naszym bardzo aktywnym gościom proponujemy jazdę samochodem terenowym lub quadem po torze motocrossowym natomiast  dla zwolenników spokojniejszych sportów oferujemy grę w golfa na polu położonym niedaleko hotelu.
Znajdujący się w pobliżu Hotelu Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich zapewnia szeroki wybór szlaków pieszych i rowerowych oraz jest świetnym miejscem dla miłośników Nordic Wakingu. 

Oczywiście polecamy również naszym gościom wycieczkę po mieście Łodzi i spacer po słynnej ulicy Piotrkowskiej, a także zwiedzanie miejsc takich jak: Pałac Poznańskich, Fabrykę Geyera, jedyne w Polsce Centralne Muzeum Włókiennictwa, Księży Młyn, czy stary Cmentarz Żydowski.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij