Wybierz hotel

Hotel przy A2

Biznesowy charakter hotelu 500 w Strykowie oraz doskonała lokalizacja w okolicach Łodzi przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 są największymi atutami tego obiektu. Bliskość A2 i niewielka odległość od metropolii zapewnia dogodny dojazd Gościom z terenu Łódzkiego oraz innych województw. Hotel oferuje szczególne warunki do pracy i wypoczynku dla klienta biznesowego.

Goście mogą liczyć na komfortowe noclegi w jednym ze 115 elegancko urządzonych pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu. W Hotelu znajduje się 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych, restauracja serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej oraz duży, bezpłatny parking, na którego terenie możliwa jest organizacja targów. Obiekt wyróżnia spośród innych hoteli w okolicy Łodzi nastawieniem na organizację konferencji i spotkań biznesowych oraz imprez rodzinnych

Dla naszych najmłodszych gości hotel przygotował specjalne udogodnienia, dzięki którym otrzymaliśmy certyfikat HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij