Rezerwacja online
Nasze Hotele
«
Pakiet dla seniorów

Pakiet dla seniorów

od 440
 Andrzejki 29.11.2014

Andrzejki 29.11.2014

od 89
Wigilia firmowa

Wigilia firmowa

od 45
Konferencje połączone z Wigilią

Konferencje połączone z Wigilią

od 198
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

od 70
KOMUNIE

KOMUNIE

od 90
Oktoberfest - pakiet konferencyjny

Oktoberfest - pakiet konferencyjny

od 173
Oferta weselna

Oferta weselna

od 135
Pakiet dla singli

Pakiet dla singli

od 460
Pakiet Mikołajkowy

Pakiet Mikołajkowy

od 498
»

Hotel w okolicy Poznania

Hotel 500 swoim zasięgiem obejmuje przede wszystkim Poznań i okolice, dzięki czemu jest świetną bazą wypadową dla biznesmenów, którzy uczestniczą w spotkaniach, targach lub konferencjach w stolicy Wielkopolski. Doskonała lokalizacja (18 kilometrów od centrum Poznania, położenie nieopodal drogi krajowej 92 Poznań-Pniewy-Świecko) zapewnia nie tylko szybki i dogodny dojazd, ale również atrakcyjne ceny. Jedną z zalet, które są najbardziej doceniane przez naszych gości jest bliskość oraz łatwość dojazdu na Międzynarodowe Targi Poznańskie.

W naszym hotelu znajdą Państwo najlepsze noclegi w okolicy Poznania, a także idealne warunki do organizowania szkoleń, konferencji, czy spotkań biznesowych. Z pewnością sprostamy Państwa oczekiwaniom, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby obsługa szkoleń, spotkań, czy konferencji nawet dla 300 osób, stała na jak najwyższym poziomie.

Hotele w okolicy Poznania nieczęsto mogą pochwalić się tak pięknym umiejscowieniem, jak nasz obiekt. Hotel 500 ulokowany został w wyjątkowym ogrodzie liczącym sobie aż 1 hektar. Są to idealne warunki do organizacji przyjęć, bankietów, czy imprez integracyjnych na świeżym powietrzu.

Zapraszamy serdecznie na nocleg, jakiego nie zaoferują Państwu inne hotele w Wielkopolsce. Gwarantujemy satysfakcję i niezapomniane wrażenia.

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij