Rezerwacja online
Nasze Hotele
«
KOMUNIE

KOMUNIE

od 90
CHRZCINY

CHRZCINY

od 50
Grillowanie 2014r

Grillowanie 2014r

od 55
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

od 70
Oferta weselna

Oferta weselna

od 135
PAKIET KONFERENCYJNY

PAKIET KONFERENCYJNY

od 173
»

Hotel w okolicy Poznania

Hotel 500 swoim zasięgiem obejmuje przede wszystkim Poznań i okolice, dzięki czemu jest świetną bazą wypadową dla biznesmenów, którzy uczestniczą w spotkaniach, targach lub konferencjach w stolicy Wielkopolski. Doskonała lokalizacja (18 kilometrów od centrum Poznania, położenie nieopodal drogi krajowej 92 Poznań-Pniewy-Świecko) zapewnia nie tylko szybki i dogodny dojazd, ale również atrakcyjne ceny. Jedną z zalet, które są najbardziej doceniane przez naszych gości jest bliskość oraz łatwość dojazdu na Międzynarodowe Targi Poznańskie.

W naszym hotelu znajdą Państwo najlepsze noclegi w okolicy Poznania, a także idealne warunki do organizowania szkoleń, konferencji, czy spotkań biznesowych. Z pewnością sprostamy Państwa oczekiwaniom, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby obsługa szkoleń, spotkań, czy konferencji nawet dla 300 osób, stała na jak najwyższym poziomie.

Hotele w okolicy Poznania nieczęsto mogą pochwalić się tak pięknym umiejscowieniem, jak nasz obiekt. Hotel 500 ulokowany został w wyjątkowym ogrodzie liczącym sobie aż 1 hektar. Są to idealne warunki do organizacji przyjęć, bankietów, czy imprez integracyjnych na świeżym powietrzu.

Zapraszamy serdecznie na nocleg, jakiego nie zaoferują Państwu inne hotele w Wielkopolsce. Gwarantujemy satysfakcję i niezapomniane wrażenia.

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij