Rezerwacja online
Nasze Hotele
«
Zimowe konferencje

Zimowe konferencje

od 183
Zakochany luty

Zakochany luty

od 299
Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy

od 95
Pakiet religijny

Pakiet religijny

od 100
Studniówka 2015

Studniówka 2015

od 85
Pakiet małego hotelarza

Pakiet małego hotelarza

od 40
KOMUNIE

KOMUNIE

od 90
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

od 70
Pakiet dla seniorów

Pakiet dla seniorów

od 440
Oferta weselna

Oferta weselna

od 135
»

Hotel w okolicy Poznania

Hotel 500 swoim zasięgiem obejmuje przede wszystkim Poznań i okolice, dzięki czemu jest świetną bazą wypadową dla biznesmenów, którzy uczestniczą w spotkaniach, targach lub konferencjach w stolicy Wielkopolski. Doskonała lokalizacja (18 kilometrów od centrum Poznania, położenie nieopodal drogi krajowej 92 Poznań-Pniewy-Świecko) zapewnia nie tylko szybki i dogodny dojazd, ale również atrakcyjne ceny. Jedną z zalet, które są najbardziej doceniane przez naszych gości jest bliskość oraz łatwość dojazdu na Międzynarodowe Targi Poznańskie.

W naszym hotelu znajdą Państwo najlepsze noclegi w okolicy Poznania, a także idealne warunki do organizowania szkoleń, konferencji, czy spotkań biznesowych. Z pewnością sprostamy Państwa oczekiwaniom, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby obsługa szkoleń, spotkań, czy konferencji nawet dla 300 osób, stała na jak najwyższym poziomie.

Hotele w okolicy Poznania nieczęsto mogą pochwalić się tak pięknym umiejscowieniem, jak nasz obiekt. Hotel 500 ulokowany został w wyjątkowym ogrodzie liczącym sobie aż 1 hektar. Są to idealne warunki do organizacji przyjęć, bankietów, czy imprez integracyjnych na świeżym powietrzu.

Zapraszamy serdecznie na nocleg, jakiego nie zaoferują Państwu inne hotele w Wielkopolsce. Gwarantujemy satysfakcję i niezapomniane wrażenia.

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij