facebook
Rezerwacja online
Nasze Hotele
 
«
Last Minute - 25%

Last Minute - 25%

nocod 140
WYJĄTKOWE PRZYJĘCIE WESELNE (oferta do pobrania)

WYJĄTKOWE PRZYJĘCIE WESELNE (oferta do pobrania)

od 175
Wigilia Firmowa

Wigilia Firmowa

od 89,00
SYLWESTER 2014/2015

SYLWESTER 2014/2015

od 390
WARSZTATY DLA DZIECI

WARSZTATY DLA DZIECI

od 30,00
Zbuduj ROBOTA

Zbuduj ROBOTA

od 60,00
Studniówka 2015

Studniówka 2015

od 140
»

HOTEL okolice Warszawy

Noclegi okolice Warszawy - jezioro i hotel blisko Warszawy

Hotel 500 Zegrze zlokalizowany jest nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego, pomiędzy Narwią i Bugiem. Położenie blisko Warszawy sprawia, że dojazd do niej zajmuje zaledwie pół godziny. Dzięki temu jest to idealne miejsce do zorganizowania szkolenia lub konferencji z noclegami, przez firmy działające w Warszawie.

Dzięki stale rozwijanemu zapleczu rekreacyjnemu Hotel 500 jest również perfekcyjnym miejscem na rodzinny wypoczynek. Będą Państwo mogli skorzystać z plaży oraz molo, a także efektownej przystani i portu dla jachtów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, jak również niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że noclegi w okolicy Warszawy już na zawsze pozostaną w Państwa pamięci.

Zalew Zegrzyński jest sztucznym zbiornikiem, którego powierzchnia wynosi aż 33 km2. Został utworzony w 1962 roku poprzez zbudowanie zapory na Narwi z Dębem. Zapora jest wysoka na 24 metry! Zalew w obecnej formie jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych na Mazowszu. Jest to przede wszystkim miejsce do relaksu i odpoczynku. Według szacunków co roku z Zalewu korzysta około 1500 żaglówek i wspaniałych jachtów. Z uwagi na wyśmienite warunki, jest to doskonałe miejsce dla zapalonych żeglarzy. Rokrocznie organizowane są tutaj imprezy regatowe, na które przybywają najlepsi zawodnicy w Polsce. To właśnie tutaj swoją karierę rozpoczął mistrz olimpijski – Mateusz Kusznierewicz. W zimie, kiedy Zalew zamarza, na jego powierzchni pojawiają się bojery. Przybywają tutaj turyści, dla których noclegi pod Warszawą są oderwaniem od szarej, miejskiej rzeczywistości. Gwarantujemy im więc najlepsze warunki do wypoczynku i relaksu blisko natury. Jeśli hotel w okolicy Warszawy, to tylko Hotel 500 Zegrze!Jezioro i hotel blisko warszawy. Nie wiesz, gdzie spać pod Warszawą? Już dziś zapraszamy do rezerwacji noclegów blisko Warszawy.

Konferencje pod Warszawą

Hotel 500 Zegrze to perfekcyjne miejsce na konferencje biznesowe i szkolenia. Zapewniamy Państwu nie tylko świetną lokalizację, zaledwie 30 minut od centrum Warszawy czyli w okolicach Warszawy, ale przede wszystkim kompleksowo wyposażone sale konferencyjne. Z pewnością będą Państwo zadowoleni. >> przejdź do oferty

Imprezy, weekend pod Warszawą, sala weselna

Hotel 500 Zegrze to również idealne miejsce na różnego rodzaju imprezy integracyjne, czy rodzinne uroczystości, takie jak wesele - sala weselna okolice Warszawy. Znajdująca się w obiekcie zachwycająca sala weselna, na czas tak ważnego dla Państwa wydarzenia zostaje przepięknie ozdobiona i wyposażona. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej oferty. >> przejdź do oferty

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij