facebook
Rezerwacja online
Nasze Hotele
 
«
Last Minute - 25%

Last Minute - 25%

nocod 140
WYJĄTKOWE PRZYJĘCIE WESELNE (oferta do pobrania)

WYJĄTKOWE PRZYJĘCIE WESELNE (oferta do pobrania)

od 175
WARSZTATY DLA DZIECI

WARSZTATY DLA DZIECI

od 30,00
Zbuduj ROBOTA

Zbuduj ROBOTA

od 60,00
Studniówka 2015

Studniówka 2015

od 140
»

HOTEL okolice Warszawy

Noclegi okolice Warszawy - jezioro i hotel blisko Warszawy

Hotel 500 Zegrze zlokalizowany jest nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego, pomiędzy Narwią i Bugiem. Położenie blisko Warszawy sprawia, że dojazd do niej zajmuje zaledwie pół godziny. Dzięki temu jest to idealne miejsce do zorganizowania szkolenia lub konferencji z noclegami, przez firmy działające w Warszawie.

Dzięki stale rozwijanemu zapleczu rekreacyjnemu Hotel 500 jest również perfekcyjnym miejscem na rodzinny wypoczynek. Będą Państwo mogli skorzystać z plaży oraz molo, a także efektownej przystani i portu dla jachtów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, jak również niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że noclegi w okolicy Warszawy już na zawsze pozostaną w Państwa pamięci.

Zalew Zegrzyński jest sztucznym zbiornikiem, którego powierzchnia wynosi aż 33 km2. Został utworzony w 1962 roku poprzez zbudowanie zapory na Narwi z Dębem. Zapora jest wysoka na 24 metry! Zalew w obecnej formie jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych na Mazowszu. Jest to przede wszystkim miejsce do relaksu i odpoczynku. Według szacunków co roku z Zalewu korzysta około 1500 żaglówek i wspaniałych jachtów. Z uwagi na wyśmienite warunki, jest to doskonałe miejsce dla zapalonych żeglarzy. Rokrocznie organizowane są tutaj imprezy regatowe, na które przybywają najlepsi zawodnicy w Polsce. To właśnie tutaj swoją karierę rozpoczął mistrz olimpijski – Mateusz Kusznierewicz. W zimie, kiedy Zalew zamarza, na jego powierzchni pojawiają się bojery. Przybywają tutaj turyści, dla których noclegi pod Warszawą są oderwaniem od szarej, miejskiej rzeczywistości. Gwarantujemy im więc najlepsze warunki do wypoczynku i relaksu blisko natury. Jeśli hotel w okolicy Warszawy, to tylko Hotel 500 Zegrze!Jezioro i hotel blisko warszawy. Nie wiesz, gdzie spać pod Warszawą? Już dziś zapraszamy do rezerwacji noclegów blisko Warszawy.

Konferencje pod Warszawą

Hotel 500 Zegrze to perfekcyjne miejsce na konferencje biznesowe i szkolenia. Zapewniamy Państwu nie tylko świetną lokalizację, zaledwie 30 minut od centrum Warszawy czyli w okolicach Warszawy, ale przede wszystkim kompleksowo wyposażone sale konferencyjne. Z pewnością będą Państwo zadowoleni. >> przejdź do oferty

Imprezy, weekend pod Warszawą, sala weselna

Hotel 500 Zegrze to również idealne miejsce na różnego rodzaju imprezy integracyjne, czy rodzinne uroczystości, takie jak wesele - sala weselna okolice Warszawy. Znajdująca się w obiekcie zachwycająca sala weselna, na czas tak ważnego dla Państwa wydarzenia zostaje przepięknie ozdobiona i wyposażona. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej oferty. >> przejdź do oferty

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij