Wybierz hotel

KOMFORTOWE POKOJE

KOMFORTOWE POKOJE

od 124
Sprawdź dostępność

 

Bez względu na to czy wybrałeś nasz hotel jako docelowe miejsce pobytu, czy zatrzymałeś się u nas przemierzając Polskę na wyjątkowo długiej trasie, zawsze czekają na ciebie ekskluzywne pokoje i apartamenty, smaczne i pożywne śniadanie w formie bufetu, a także darmowe WI-FI na terenie całego obiektu.

Oprócz jedno - i dwuosobowych pokoi oferujemy apartamenty, które w ostatnich latach cieszą się ogromnym zainteresowaniem! Są nie tylko wygodne dla klientów biznesowych, ale także rodzin, które mogą się w nich poczuć jak w swoim domu.

 

KOMFORTOWE POKOJE

Każdy pokój i apartament jest komfortowo wyposażony. Wygodne łóżka oraz duże okna z całodziennym dopływem światła słonecznego sprawiają, że można odpocząć i naładować baterię.

 

UROKLIWE APARTAMENTY

Planujesz dłuższy odpoczynek? To się świetnie składa! Wynajmij nasz apartament. Wśród licznych, konkurencyjnych apartamentów w Łodzi i okolicach, te w Hotelu 500 w Strykowie uchodzą za jedne z przytulniejszych oraz bardziej prestiżowo urządzonych.  Masz ochotę poznać województwo Łódzkie? Wyrusz na jego podbój wprost z hotelu 500.

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij