Wybierz hotel

Pokoje i apartamenty

115 pokoi      1 apartament       2 pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych     200 bezpłatnych miejsc parkingowych          

Bez względu na to czy wybrałeś nasz hotel jako docelowe miejsce pobytu, czy zatrzymałeś się u nas przemierzając Polskę na wyjątkowo długiej trasie, zawsze czekają na ciebie wygodne pokoje i apartamenty. Jeśli tylko w naszych progach gości odpowiednia liczba osób (minimum 15), możesz liczyć na smaczne obfite śniadanie w formie bufetu.

Na terenie całego hotelu masz dostęp do darmowego Wi-Fi. Podobnie atrakcje hotelowe są dla naszych gości bezpłatne. Obok jedno- i dwuosobowych pokoi oferujemy apartamenty. Ilość apartamentów do wynajęcia w Łodzi oraz hotelach w jej bezpośrednim sąsiedztwie stale rośnie, co wiąże się z faktem, że miasto inwestuje w hotele o profilu biznesowym o oraz hotele przyjazne rodzinie.

Komfortowo wyposażone pokoje

Każdy pokój i apartament jest komfortowo i funkcjonalnie wyposażony. Wygodne łóżka oraz duże okna z całodziennym dopływem światła słonecznego sprawiają, że naprawdę można odpocząć. Jeśli więc masz już dość pędzenia przed siebie autostradą, wyhamuj w okolicy Strykowa - hotel 500 czeka na wszystkich zdrożonych podróżujących.

Klimatyczne apartamenty

A jeśli spodoba Ci się w naszym hotelu, przyjedź na dłuższy odpoczynek i wynajmij apartament dla całej rodziny. Wśród licznych apartamentów do wynajęcia w Łodzi i okolicach, apartamenty hotelu 500 w Strykowie uchodzą za jedne z przytulniejszych i bardziej klimatycznie urządzonych. Masz ochotę poznać Łódź? Wyrusz na jej podbój wprost z hotelu 500.

Pokój Jednoosobowy

Pokój Jednoosobowy

  • 2 osoby
Pokój Dwuosobowy Typu TWIN

Pokój Dwuosobowy Typu TWIN

  • 2 osoby
Apartament

Apartament

  • 4 osoby
Pokój Jednoosobowy Economy

Pokój Jednoosobowy Economy

  • 1 osoba
Pokój Dwuosobowy Economy

Pokój Dwuosobowy Economy

  • 2 osoby
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij