Wybierz hotel

Pokoje i apartamenty

115 pokoi       1 apartament       2 pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych     200 bezpłatnych miejsc parkingowych          

WYPOCZNIJ Z NAMI

Bez względu na to czy wybrałeś nasz hotel jako docelowe miejsce pobytu, czy zatrzymałeś się u nas przemierzając Polskę na wyjątkowo długiej trasie, zawsze czekają na ciebie ekskluzywne pokoje i apartamenty, smaczne i pożywne śniadanie w formie bufetu, a także darmowe WI-FI na terenie całego obiektu.

Oprócz jedno - i dwuosobowych pokoi oferujemy apartamenty, które w ostatnich latach cieszą się ogromnym zainteresowaniem! Są nie tylko wygodne dla klientów biznesowych, ale także rodzin, które mogą się w nich poczuć jak w swoim domu.

KOMFORTOWE POKOJE

Każdy pokój i apartament jest komfortowo wyposażony. Wygodne łóżka oraz duże okna z całodziennym dopływem światła słonecznego sprawiają, że można odpocząć i naładować baterię.

UROKLIWE APARTAMENTY

Planujesz dłuższy odpoczynek? To się świetnie składa! Wynajmij nasz apartament. Wśród licznych, konkurencyjnych apartamentów w Łodzi i okolicach, te w Hotelu 500 w Strykowie uchodzą za jedne z przytulniejszych oraz bardziej prestiżowo urządzonych.  Masz ochotę poznać województwo Łódzkie? Wyrusz na jego podbój wprost z hotelu 500.

Pokój Jednoosobowy

Pokój Jednoosobowy

  • 2 osoby
Pokój Dwuosobowy Typu TWIN

Pokój Dwuosobowy Typu TWIN

  • 2 osoby
Apartament

Apartament

  • 4 osoby
Pokój Jednoosobowy Economy

Pokój Jednoosobowy Economy

  • 1 osoba
Pokój Dwuosobowy Economy

Pokój Dwuosobowy Economy

  • 2 osoby
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij