Wybierz hotel

Sala weselna

Sala weselna

od 190
Sprawdź dostępność

Organizacja przyjęcia weselnego wymaga znalezienia sali bankietowej, w której nasi goście czuć się będą swobodnie i komfortowo. Możliwość dowolnego ustawienia stołów, zaaranżowania wymarzonej dekoracji, opłacenia profesjonalnej obsługi kelnerskiej czy podjęcia współpracy z obsługą skłonną do wychodzenia na przeciw potrzebom gości to podstawa.

Wśród sal weselnych w Łodzi i okolicach szczególnie warte polecenia są sale bankietowe w hotelu 500 w Strykowie. Doświadczenie w organizacji imprez na nawet dwieście osób pozwala nam zorganizować przyjęcie weselne, które na długo zapadnie w pamięć państwa młodych, ich rodzin i przyjaciół. Sale weselne w Łodzi często odstraszają cenami - lokalizacja naszego hotelu poza aglomeracją gwarantuje rozsądne ceny.

Zorganizujemy Twoje wesele

Dobrze doświetlona, przestronna sala bankietowa to gwarancja udanej biesiady oraz możliwość zaaranżowania parkietu na tańce. Przyjęcia weselne w łódzkiem najczęściej odbywają się w przestronnych salach kompleksów hotelowych usytuowanych bezpośrednio pod miastem. To nie tylko gwarancja niższej ceny - choć tej samej jakości usług, co w mieście - ale przede wszystkim brak problemów z parkowaniem.

Lokalizacja sal weselnych pod Łodzią wiąże się także z faktem, że są to warunki do głośnych śpiewów i rozmów, a hałas nikomu nie przeszkadza. Zorganizujemy Twoje wesele w takim właśnie kompleksie hotelowym: z dużą salą bankietową, komfortowymi pokojami dla gości oraz atrakcjami w najbliższej okolicy - wszak po szalonej nocy dobrze przewietrzyć głowę.

Bankiety i przyjęcia

Sale weselne i sale bankietowe w Łodzi warto rezerwować dla imprez na kilkadziesiąt osób. Jeśli planujesz wielkie polskie wesele na osób dwieście, przyjęcie weselne zorganizuj pod Łodzią. Usytuowanie hotelu 5oo w Strykowie - na skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 - jest symboliczne: to sam środek Polski. Na pewno trafią to bez problemu wszyscy Twoi goście.

Sala Bankietowa: 

 • cena już od 190  zł/os.   
 • maksymalna liczba gości: 200

Przestronna, elegancka i nastrojowa sala sprawdzi się idealnie podczas przyjęcia do 160 gości. Możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza oraz duża elastyczność obsługi hotelowej zagwarantuje przygotowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego.    

W CENIE PRZYJĘCIA WESELNEGO:

 • rezerwacja sali bankietowej na wyłączność gości weselnych
 • aranżacja przestrzeni według wskazówek Pary Młodej (dowolne ustawienie stołów, bufetu, za dodatkową opłatą możliwość aranżacji z okrągłymi stołami)
 • porcelanowa zastawa stołowa, wysokiej jakości obrusy i serwetki bankietowe oraz białe pokrowce na krzesła
 • profesjonalna obsługa kelnerska
 • tradycyjne powitanie Młodej Pary chlebem i solą 
 • lampka szampana dla gości przyjęcia weselnego
 • nocleg w apartamencie dla Młodej Pary w dniu przyjęcia weselnego
 • udostępnienie bazy danych sprawdzonych firm organizujących dodatkowe atrakcje weselne

 

Sala Restauracyjna: 

 • cena już od 190 zł/os.  
 • maksymalna liczba gości: 110 osób

Elegancka i klimatyczna restauracja sprawdzi się idealnie podczas kameralnego przyjęcia weselnego do 80 gości. Możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza oraz duża elastyczność obsługi hotelowej zagwarantuje przygotowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego.    

W CENIE PRZYJĘCIA WESELNEGO:

 • rezerwacja sali restauracyjnej na wyłączność gości weselnych
 • aranżacja przestrzeni według wskazówek Pary Młodej (dowolne ustawienie stołów, bufetu, za dodatkową opłatą możliwość aranżacji z okrągłymi stołami)
 • porcelanowa zastawa stołowa, wysokiej jakości obrusy i serwetki bankietowe oraz białe pokrowce na krzesła
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij