Wybierz hotel

Rezerwacja sali konferencyjnej

Pola obowiązkowe*

Sale konferencyjne i szkoleniowe

W naszej ofercie znaleźć można wynajem nowoczesnych sal konferencyjnych pod Poznaniem. Ogromnym atutem ośrodka konferencyjnego przy Hotelu 500 jest świetna lokalizacja obiektu w samym sercu Wielkopolski. Odległość między miastem Poznań a Centrum Konferencyjnym w Tarnowie Podgórnym to zaledwie kilkanaście kilometrów.

Organizujemy m.in. konferencje medyczne, szkolenia pracownicze oraz imprezy integracyjne. Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie, by zapewnić gościom najlepsze warunki pracy i wypoczynku. Naszą ofertę kierujemy do osób, które szukają eleganckiego hotelu konferencyjnego o wysokim standardzie, przy zachowaniu przystępnych cen.

Zorganizuj konferencję w naszym hotelu

Hotel 500 to idealne miejsce na konferencję blisko Poznania. Dysponujemy nie tylko nowoczesnym Centrum Konferencyjnym, ale także komfortowymi pokojami typu business, ekskluzywnymi apartamentami oraz rozbudowaną bazą gastronomiczną. Wierzymy, że pobyt służbowy w naszym hotelu pozwoli gościom nie tylko spełniać swe obowiązki zawodowe, ale również wypocząć w miłej atmosferze.

Dobrze wyposażone sale szkoleniowe

Od lat zajmujemy się organizacją konferencji branżowych i szkoleń. Posiadamy 3 klimatyzowane sale szkoleniowe wyposażone w nowoczesny sprzęt, taki jak flipchart, rzutnik multimedialny, ekran czy materiały piśmiennicze. Duża sala pomieści nawet 300 osób! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka konferencyjnego.

SALE DUŻE (150m2-350m2) cena od 1000 zł brutto

Przestronne, klimatyzowane sale z dostępem do światła dziennego stanowią podstawę zaplecza szkoleniowego naszego obiektu na terenie Wielkopolski. Sale konferencyjne mogą pomieścić od 100 do nawet 300 osób. W standardowym wyposażeniu sali konferencyjnej znajduje się:  flipchart, papier, markery, mikrofon, rzutnik multimedialny, ekran, bezprzewodowy Internet, mównica.  Za dodatkową opłatą istnieje możliwość organizacji tłumaczeń symultanicznych. Dzięki systemowi ścian przesuwnych wszystkie duże salę posiadają możliwość podziału na mniejsze pomieszczenia. 

SALE ŚREDNIE (55m2-100m2) cena od 450 zł brutto

Spokojne, zielone okolice Poznania oraz klimatyzowane, Kameralne sale z dostępem do światła dziennego zapewniają dogodne warunki na konferencje. Dedykowane na szkolenia przestrzenie mogą pomieścić od 40 do nawet 80 osób. W standardowym wyposażeniu sali konferencyjnej znajduje się:  flipchart, papier, markery, rzutnik multimedialny, ekran, bezprzewodowy Internet. W razie potrzeby Hotel udostępnia mównicę oraz mikrofon. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość organizacji tłumaczeń symultanicznych. 

SALA MAŁA (35m2) cena 350 zł brutto

Klimatyzowana sala z dostępem do światła dziennego spełnia warunki przy kameralnych spotkaniach biznesowych. Wielkopolska przyroda wokół hotelu oraz kompletne wyposażenie ( flipchart, papier, markery, rzutnik multimedialny, ekran, bezprzewodowy Internet) zapewniają komfort podczas spotkań biznesowych. Pomieszczenie dedykowane jest na 25 osób przy układzie kinowym.

Specyfikacja centrum konferencyjnego

Zobacz rzuty sal: I i II piętro
Sala
/Aranżacja
M2 Teatralny podkowa klasa cena
/brutto
/pln
 
A 100 80 40 60
B 75 60 40 40
C 75 60 40 40
D 100 80 40 60
A+D 200 150 60 120
B+C 150 100 50 80
A+B+C+D 350 300 100 200
E 55 40 24 30
F 35 25 16 20
Podstawowe wyposażenie wszystkich sal
Zapoznaj się z pełną ofertą

w trakcie przygotowania

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij