Wybierz hotel

Restauracja

KARTA MENU -jesień

Karta win

Karta rumy i liqiery .pdf

Dla wielu osób regularnie odwiedzających Zegrze restauracja mieszcząca się w naszym hotelu konferencyjnym to obowiązkowy punkt programu. Miejsce to dało się poznać jako wyjątkowo klimatyczne, o przyjemnej atmosferze, a także doskonałych posiłkach, oferowanych w przystępnych cenach.

Liczne hotele konferencyjne w mazowieckim mają na swym terenie restauracje, ale nasza restauracja nad Zegrzem to wyjątkowe miejsce. Przyjemnie jest odpocząć w niej po trudach biznesowych spotkań, ale też spędzić czas z bliską osobą przy romantycznej kolacji i lampce doskonałego wina.

Smaczne i zdrowe dania

Potrawy serwowane przez restaurację nad Zegrzem to najważniejszy powód, dla którego miejsce to jest tak chętnie odwiedzane. Serwujemy dania kuchni polskiej, włoskiej i europejskiej, dbając na równi o ich walory smakowe, estetyczne podanie, jak i właściwości prozdrowotne. Zapraszamy do nas także uczestników konferencji w okolicach Warszawy.

Przyrządzane przez doświadczonych kucharzy potrawy restauracji Zegrze jak wabik przyciągają odpoczywających na Zalewem, mieszkańców Warszawy, jak i goszczących w tych okolicach. Włoskie i polskie dania, przygotowywane z najwyższej jakości składników, zadowolą najbardziej wybredne gusta.

Wspaniała atmosfera przy Zalewie Zegrzyńskim

Urokliwa restauracja nad Zegrzem to miejsce, w którym panuje wspaniała atmosfera, a serwowane posiłki są bardzo smaczne i zdrowe. Nic więc dziwnego, że prócz indywidualnych gości, często można tu też spotkać uczestników różnego rodzaju imprez okolicznościowych, a także odbywających się w salach szkoleniowych w Warszawie spotkań.

Największymi atutami restauracji w naszym Hotelu jest wyśmienita kuchnia oraz widok na malownicze jezioro Zegrzyńskie.  W menu klienci mogą znaleźć potrawy kuchni europejskiej, włoskiej i polskiej. Wyśmienity smak potrawą zapewnia doświadczony szef kuchni oraz świeże produkty, które w większości pochodzą od okolicznych dostawców. 

Kameralna i przyjazna atmosfera panująca w restauracji oraz miła i dyskretna obsługa sprawiła, że nasz lokal często zostaje wybrany na miejsce uroczystości rodzinnych. Specjalizujemy się w kameralnych przyjęciach komunijnych, urodzinowych i chrzcinach nawet do 140 gości. Przyjęcia te odbywają się najczęściej w pięknej oranżerii połączonej bezpośrednio z patio. 

Nasza restauracja czynna jest codziennie w godzinach 12:00-22:30.

 

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia.

George Bernard Show 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij