Wybierz hotel

Atrakcje

Marzy wam się zwiedzanie Łodzi, ale cena hotelu w mieście wydaje się zbyt wysoka? Zapraszamy do hotelu 500 w Strykowie. Doskonałe usytuowanie na skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 oraz bezpośrednia bliskość aglomeracji łódzkiej sprawią, że nie poprzestaniecie na zwiedzaniu miasta. Oferujemy wypoczynek koło Łodzi - tak: wypoczynek tuż pod wielkim miastem.

Nasz hotel zlokalizowany jest w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, który jest doskonałym miejscem dla wielbicieli nordic walkingu, długich spacerów i rowerowych przejażdżek. Tym, co wyróżnia nasz hotel spośród innych jest także sąsiedztwo Jeziora Strykowskiego z bogatą infrastrukturą wypoczynkową. Można tu poleżeć na plaży albo korzystać z rowerów wodnych czy kajaków.

Na terenie hotelu

Nasi goście w ramach pobytu w hotelu mogą skorzystać z sauny suchej oraz stołu do gry w bilard. Natomiast w sezonie wiosennno – letnim zapraszamy naszych gości do wspólnego biesiadowania przy ognisku, na imprezy grillowe oraz do gry w siatkówkę na przygotowanym do tego boisku.  

Atrakcje wokół Hotelu

Plaża i strzeżone kąpielisko to niewątpliwie największa atrakcja Strykowa w sezonie letnim. Rowery wodne i kajaki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród turystów pragnących odpoczynku na świeżym powietrzu. Naszym bardzo aktywnym gościom proponujemy jazdę samochodem terenowym lub quadem po torze motocrossowym natomiast  dla zwolenników spokojniejszych sportów oferujemy grę w golfa na polu położonym niedaleko hotelu.

Znajdujący się w pobliżu Hotelu Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich zapewnia szeroki wybór szlaków pieszych i rowerowych oraz jest świetnym miejscem dla miłośników Nordic Wakingu. 

Oczywiście polecamy również naszym gościom wycieczkę po mieście Łodzi i spacer po słynnej ulicy Piotrkowskiej, a także zwiedzanie miejsc takich jak: Pałac Poznańskich, Fabrykę Geyera, jedyne w Polsce Centralne Muzeum Włókiennictwa, Księży Młyn, czy stary Cmentarz Żydowski.

Wypoczynek koło Łodzi

W samym kompleksie hotelowym oferujemy miejsce na grill albo ognisko i boisko do siatkówki. Relaks w hotelu to klasyka: sucha sauna i bilard. Amatorom spokojnego spędzania czasu polecamy wizytę na pobliskim polu golfowym. Jeśli jednak ten rodzaj relaksu to zbyt dużą dawka... spokoju, zapraszamy na przejażdżki samochodem terenowym albo quadem.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij