Wybierz hotel

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

 

Planujecie zwiedzić Łódź? Zapraszamy do hotelu 500 w Strykowie. Doskonałe usytuowanie na skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 oraz bezpośrednia bliskość aglomeracji łódzkiej to największe zalety naszego obiektu! Polecamy wycieczkę po stolicy województwa Łódzkiego i spacer po słynnej ulicy Piotrkowskiej, a także zwiedzanie znanych, turystycznych miejsc takich jak: Pałac Poznańskich, Fabrykę Geyera, jedyne w Polsce Centralne Muzeum Włókiennictwa, Księży Młyn, czy stary Cmentarz Żydowski.

Nasz hotel zlokalizowany jest również w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Szeroki wybór szlaków pieszych i rowerowych oraz jest świetnym miejscem dla miłośników Nordic Wakingu, długich spacerów i rowerowych przejażdżek. Tym, co wyróżnia nasz hotel spośród innych jest także sąsiedztwo Jeziora Strykowskiego z bogatą infrastrukturą wypoczynkową. Można tu poleżeć na plaży albo korzystać z rowerów wodnych czy kajaków.

 

NA TERENIE HOTELU

W naszym kompleksie hotelowym oferujemy miejsce na grill albo ognisko oraz boisko do siatkówki. Relaks w hotelu to klasyka: sucha sauna i bilard. Amatorom spokojnego spędzania czasu polecamy wizytę na pobliskim polu golfowym. Jeśli jednak ten rodzaj relaksu to zbyt duża dawka... spokoju, zapraszamy na przejażdżki samochodem terenowym albo quadem.

 

ATRAKCJE WOKÓŁ HOTELU

Plaża i strzeżone kąpielisko to niewątpliwie największa atrakcja Strykowa w sezonie letnim. Rowery wodne i kajaki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród turystów. Naszym aktywnym gościom proponujemy jazdę samochodem terenowym lub quadem po torze motocrossowym. Natomiast dla zwolenników spokojniejszych sportów oferujemy grę w golfa na polu położonym niedaleko hotelu.
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij