Wybierz hotel

Hotel przy A2

Infrastruktura przy autostradzie A2 wciąż jeszcze nie jest zadowalająca. Dlatego hotel 500 w Strykowie postrzegany jest jako miejsce wyjątkowe. Jego usytuowanie na skrzyżowaniu newralgicznych autostrad A1 i A2, biznesowy profil oraz certyfikat hotelu przyjaznego rodzinie sprawiają, że wszyscy goście czują się tu komfortowo.

Nasz hotel przy autostradzie A2 zlokalizowany jest niemal w samym środku Polski - spójrzcie na mapę: wszystkie drogi prowadzą do hotelu 500. Jeśli podróżujecie przez Polskę z jednego końca na drugi, nocleg przy A2 może okazać się konieczny: przychodzi moment, że nie sposób dalej prowadzić samochód, bo zmęczenie i senność są sprawiają, że zaczynamy stanowić zagrożenie na drodze.

Wyjątkowa oferta dla podróżujących

Noclegi przy autostradzie to wyjątkowa oferta dla podróżujących, którzy dbają o bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego. U nas można się wyspać, dobrze zjeść i zrelaksować. Ponowne ruszenie w trasę nie będzie już wiązało się z ryzykiem spowodowania wypadku. Równie dobrze poczują się u nas indywidualni podróżujący jak i grupy turystyczne.

Zapraszamy zorganizowane grupy turystyczne

Z uwagi na fakt, że często organizujemy konferencje i duże eventy, jesteśmy przygotowani do obsługi dużych grup turystycznych. Można u nas zregenerować siły i przygotować się na kolejne godziny jazdy autokarem. Hotele przy A2 w Polsce zaczynają wyrastać jeden po drugim. Hotel 500 w Strykowie już działa i zbiera doskonałe opinie.

Dla naszych najmłodszych gości hotel przygotował specjalne udogodnienia, dzięki którym otrzymaliśmy certyfikat HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij