Wybierz hotel

Hotel przy A2

Infrastruktura przy autostradzie A2 wciąż jeszcze nie jest zadowalająca. Dlatego hotel 500 w Strykowie postrzegany jest jako miejsce wyjątkowe. Jego usytuowanie na skrzyżowaniu newralgicznych autostrad A1 i A2, biznesowy profil oraz certyfikat hotelu przyjaznego rodzinie sprawiają, że wszyscy goście czują się tu komfortowo.

Nasz hotel przy autostradzie A2 zlokalizowany jest niemal w samym środku Polski - spójrzcie na mapę: wszystkie drogi prowadzą do hotelu 500. Jeśli podróżujecie przez Polskę z jednego końca na drugi, nocleg przy A2 może okazać się konieczny: przychodzi moment, że nie sposób dalej prowadzić samochód, bo zmęczenie i senność są sprawiają, że zaczynamy stanowić zagrożenie na drodze.

Wyjątkowa oferta dla podróżujących

Noclegi przy autostradzie to wyjątkowa oferta dla podróżujących, którzy dbają o bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego. U nas można się wyspać, dobrze zjeść i zrelaksować. Ponowne ruszenie w trasę nie będzie już wiązało się z ryzykiem spowodowania wypadku. Równie dobrze poczują się u nas indywidualni podróżujący jak i grupy turystyczne.

Hotel koło Łodzi, doskonały dojazd

Przemierzając Polskę z południa na północ lub odwrotnie najczęściej pierwszy dłuższy postój robimy w okolicach aglomeracji łódzkiej. Jeśli planujemy spotkanie biznesowe w sercu Polski, także często Łódź jest pierwszym wyborem. Hotel 500 w Strykowie jest optymalnym rozwiązaniem, jeśli nie chcemy wikłać się w przejazd przez zatłoczoną metropolię. Niełatwo znaleźć hotel koło Łodzi, który byłby równie łatwo dostępny z każdej strony aglomeracji i który polecić można zarówno mieszkańcom miasta, jak i podróżującym z różnych stron Polski.

Usytuowanie na na skrzyżowaniu najważniejszych autostrad w tej części kraju, hotel 500 daje gwarancję doskonałego dojazdu, komfortowego parkowania i efektywnego odpoczynku. Wraz z rozwojem infrastruktury przy autostradzie A2, hotel 500 w Strykowie będzie nabierał znaczenia, jako miejsce wyjątkowo strategiczne i doceniane przez podróżujących. Okolice Łodzi, centrum Polski, to rejon, w którym hotel przy autostradzie zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. A hotel 500, z uwagi na doskonałą obsługę, świetne warunki lokalowe oraz wyśmienitą kuchnię może pochwalić się zainteresowaniem o wiele większym, niż inne obiekty.

Idealny na zaplanowanie wesela

Jeśli planujesz ślub i szukasz sali weselnej w okolicach Łodzi, nie znajdziesz lepszej lokalizacji niż hotel 500 w Strykowie. Twoi goście dojadą tu bez najmniejszych kłopotów nie tylko z aglomeracji łódzkiej, ale i ze wszystkich stron Polski, a możliwość zamówienia noclegu i kilkudniowego odpoczynku na pewno będzie znacznym ułatwieniem dla osób przybywających z daleka.

W hotelu 500 w Strykowie koło Łodzi równie dobrze czują się goście dorośli, jak i dzieci, do dyspozycji których oddajemy liczne udogodnienia. Umożliwia to dorosłym swobodną zabawę, a dzieciom gwarantuje bezpieczeństwo oraz ciekawie spędzony czas. Atrakcją hotelu jest sąsiedztwo Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, który jest doskonałym miejscem dla wielbicieli nordic walkingu, długich spacerów i rowerowych przejażdżek. Po weselnych szaleństwach odpoczynek na świeżym powietrzu jest nie do przecenienia. 

Zapraszamy zorganizowane grupy turystyczne

Z uwagi na fakt, że często organizujemy konferencje i duże eventy, jesteśmy przygotowani do obsługi dużych grup turystycznych. Można u nas zregenerować siły i przygotować się na kolejne godziny jazdy autokarem. Hotele przy A2 w Polsce zaczynają wyrastać jeden po drugim. Hotel 500 w Strykowie już działa i zbiera doskonałe opinie.

Dla naszych najmłodszych gości hotel przygotował specjalne udogodnienia, dzięki którym otrzymaliśmy certyfikat HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij