Wybierz hotel

Hotel przy A2

Wyjątkowa lokalizacja

Hotel zlokalizowany przy autostradzie A2 leży niemal w samym środku Polski. Mimo wciąż słabej infrastruktury przy drodze, jest postrzegany jako miejsce wyjątkowe. Jego usytuowanie na skrzyżowaniu newralgicznych autostrad A1 i A2 sprawia, że niemal wszystkie drogi prowadzą do Hotelu 500! Biznesowy profil oraz certyfikat hotelu przyjaznego rodzinie sprawiają, że wszyscy goście czują się w nim komfortowo i bezpiecznie.

Jeśli podróżujecie przez Polskę z jednego końca na drugi, nocleg przy A2 może okazać się konieczny: przychodzi moment, że nie sposób dalej prowadzić samochód, bo zmęczenie i senność sprawiają, że zaczynamy stanowić zagrożenie na drodze.

Wygodna oferta dla podróżujących

Noclegi przy autostradzie to wyjątkowa oferta dla podróżujących, którzy dbają o bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego w trosce o siebie i innych, w czasie podróży zatrzymajcie się w Hotelu 500 i naładujcie baterie! Ponowne ruszenie w trasę nie będzie już wiązało się z ryzykiem spowodowania wypadku. Równie dobrze poczują się u nas indywidualni podróżujący jak i grupy turystyczne.

Biznesowy charakter

Przemierzając Polskę z południa na północ lub odwrotnie najczęściej pierwszy, dłuższy postój robimy w okolicach aglomeracji łódzkiej. Również jeśli planujemy spotkanie biznesowe w sercu Polski często Łódź jest pierwszym wyborem. Hotel 500 w Strykowie jest więc idealnym rozwiązaniem, jeśli nie chcemy tkwić w korkach w zatłoczonej aglomeracji. Dlatego też z uwagi na profesjonalną obsługę, doskonałe warunki lokalowe oraz wyśmienitą kuchnię może pochwalić się zainteresowaniem, szczególnie klienta biznesowego.

Urokliwe miejsce na kameralne wesele

Jesteście z okolic Łodzi? Przygotowujecie się do ślubu? A może marzycie o sali bankietowej, w lokalizacji, która pogodzi gości ze wszystkich stron Polski? Nie znajdziecie lepszej lokalizacji niż Hotel 500 w Strykowie! Wasi goście dojadą tu bez najmniejszych problemów, a możliwość zamówienia noclegu i kilkudniowego odpoczynku na pewno będzie znacznym ułatwieniem.

W hotelu 500 w Strykowie koło Łodzi dobrze poczują się zarówno dorośli, jak i dzieci. Do ich dyspozycji oddajemy liczne udogodnienia oraz atrakcję. Dorosłym umożliwia to swobodną zabawę, a dzieciom gwarantuje bezpieczeństwo oraz miło spędzony czas. Ciekawą zaletą hotelu jest sąsiedztwo Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, który jest doskonałym miejscem dla wielbicieli nordic walkingu, długich spacerów i rowerowych przejażdżek. Po weselnych szaleństwach odpoczynek na świeżym powietrzu jest na wagę złota.

Przerwa w podróży dla dużych grup turystycznych

Z uwagi na biznesowy charakter najczęściej organizujemy konferencje i duże eventy. Jesteśmy jednak również przygotowani do obsługi dużych grup podróżujących autokarem. W naszym hotelu turyści odpoczną, zregenerują siły i przygotują się do kolejnych godzin podróżowania autokarem. Dla naszych najmłodszych gości hotel przygotował specjalne udogodnienia, dzięki którym otrzymaliśmy certyfikat HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij