Wybierz hotel

Restauracja

Mkniesz autostradą A2. Droga umyka spod kół. Choć nawierzchnia jak stół, dobrych restauracji jak na lekarstwo. Nie masz ochoty na fast food? Rozumiemy. Jedź dalej. Są restauracje przy autostradzie, dla których warto zatrzymać się na dłużej. Restauracja hotelu 500 w Strykowie na pewno spełni twoje wysokie oczekiwania.

U nas nie trafisz na jedzenie serwowane przez anonimowych składaczy hamburgerów: w naszej kuchni rządzi doświadczony i doceniany przez klientów szef kuchni. Opracowane przez niego menu bazuje na ulubionych potrawach kuchni polskiej oraz europejskiej. Mamy też specjalne menu dla dzieci. Nie bez przyczyny nasz hotel ma tytuł przyjazny rodzinie, a imprezy takie jak chrzest czy komunia w restauracji hotelowej są u nas codziennością. Organizujemy również kameralne wesela, zapewniamy pełną obsługę cateringową, a także oferujemy noclegi dla gości i młodej pary.

Menu na uroczystą kolację

Warto podkreślić, że restauracja przy A2 w hotelu 500 w Strykowie to nie jest typowa jadłodajnia przy ruchliwej trasie. Dbamy o to, żeby kameralna i przyjazna atmosfera, bogate i różnorodne menu oraz atrakcyjna aranżacja wnętrza predestynowała naszą restaurację do organizowania uroczystych kolacji, rodzinnych spotkań i rocznic.

Jedzenie w Strykowie jest doskonałe, obsługa kelnerska sprawna i bezszelestna - ale też skupiona na klientach i dyskretna. Jeśli planujecie spotkanie rodzinne albo biznesowe właśnie u nas, menu na uroczystą kolację warto przejrzeć jeszcze przed rezerwacją terminu - można je znaleźć na stronie internetowej.

Smaczna restauracja przy autostradzie A2

Dobra restauracja przy autostradzie A2 to jasny punkt na trasie każdej podróży przez Polskę. Oferta handlowa restauracji, jej atrakcyjne menu sygnowane nazwiskiem człowieka, który osobiście dba o jakość serwowanych posiłków to powody, dla których warto zignorować na trasie wszystkie bary serwujące fast food.

Nasza restauracja czynna jest codziennie w godzinach 12:00-22:30.

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia.

George Bernard Show 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij