Wybierz hotel

Przyjęcia komunijne i chrzciny

Przyjęcia komunijne i chrzciny

od 80
Sprawdź dostępność

Wiemy, że każde przyjęcie jest inne i dlatego powinno być dopasowane do indywidualnych potrzeb. Oddajemy do dyspozycji naszych gości eleganckie sale o różnej powierzchni. Dzięki temu możemy zorganizować kameralne przyjęcie dla 8 osób albo zjazd rodzinny na 400 gości! Gwarantujemy wyśmienitą kuchnię, komfortowe noclegi i atrakcyjne ceny.

Organizujemy chrzciny i przyjęcia komunijne dla osób z Poznania i okolic. Hotel 500 Tarnowo Podgórne to idealne miejsce na komunię blisko Poznania, w otoczeniu przyrody. Nasz hotel słynie z dobrej kuchni. Znakomici kucharze zadbają o podniebienia gości. Wyśmienite dania i desery będą doskonałym dopełnieniem uroczystości.

Zorganizuj komunię w naszej restauracji

Przygotowaliśmy dwie propozycje menu, które można modyfikować według uznania. Jako miejsce przyjęcia komunijnego proponujemy elegancką salę restauracyjną utrzymaną w stylu klasycznym. Piękny wystrój, świeże kwiaty oraz wyjątkowe dekoracje tworzą przyjemną atmosferę sprzyjającą rodzinnym spotkaniom. Gwarantujemy dyskrecję i najwyższą jakość obsługi.

Piękne otoczenie hotelu, w tym plac zabaw oraz duży ogród z oczkiem wodnym zachęca do wykonania pamiątkowych zdjęć w plenerze. Co więcej, organizacja przyjęcia komunijnego w okolicy Poznania, ale z dala od ścisłego centrum miasta, to idealna okazja do wypoczynku w rodzinnym gronie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nasz Hotel wyspecjalizował się w przygotowywaniu eleganckich i klimatycznych imprez okolicznościowych. Organizujemy zarówno rodzinne przyjęcia komunijne jak i imprezy urodzinowe czy imieninowe.

Dzięki bardzo zróżnicowanej powierzchni naszych sal jesteśmy w stanie zorganizować kameralne przyjęcia już dla 8 osób. Natomiast w okresie wiosenno-letnim w naszym ogrodzie odbywały się imprezy nawet na 400 gości.

Dodatkowym atutem naszego Hotelu jest elastyczność cenowa. Każdy z organizatorów ma do dyspozycji przykładowe menu w określonej cenie, które wraz z naszym pracownikiem może dostosować do swoich potrzeb. Ceny takich przyjęć rozpoczynają się już od 80 zł/os. 

Oferta-Chrzciny
Oferta - Komunia

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij