Wybierz hotel

Atrakcje

Na terenie hotelu

Nasi goście w ramach pobytu w hotelu mogą skorzystać z sauny suchej, mini fitnessu. Wybrać się na wycieczkę rowerową, pograć w Badmintona, tenisa stołowego, piłkarzyki. W sezonie wiosennno – letnim goście mogą bez limitu korzystać z molo, hotelowej plaży, komfortowych leżaków oraz boiska do siatkówki plażowej.  

Atrakcje wokół Hotelu
  • Rejs po Jeziorze Zegrzyńskim

  • Flyboard Polska

Jedyne miejsce nad Jeziorem Zegrzyńskim, gdzie osoby spragnione dużej dawki adrenaliny mogą je zaznać.
Flyboard®,  Hoverboard by ZR® czy JetPack by ZR® to urządzenia zasilane strumieniami wody, które pozwolą uczestnikowi wzbić się do 10 m. nad tafle wody, oraz wykonywanie niesamowitych akrobacji w powietrzu.
Pod czujnym okiem wykwalikowanej kadry instruktorskiej możecie spełnić Swoje marzenia o lataniu.
Flyboard-Europe jest jedynym dystrybutorem na terenie Polski produktów Zapata-Racing, dzięki czemu masz pewność lotów na oryginalnym sprzęcie.
Rezerwację lotów prosimy dokonywać pod nr tel. 796 656 333 lub rezerwacja@flyboard-europe.com
www.flyboard-europe.com

  • Licencjonowana szkoła żeglarstwa VDWS International

Szkoła organizuje indywidualne oraz grupowe kursy żeglarski,  imprezy firmowe oraz regaty. Goście hotelowi mogą również wypożyczyć sprzęt wodny taki jak: katamarany, żaglówki czy kajaki. 

  • Szkoła Wakeboardu > Wynajem łodzi > Eventy

Oferujemy wynajem skuterów wodnych, motorówek i sprzętu wodnego . Organizujemy imprezy dla firm i osób prywatnych. Prowadzimy naukę pływania ma wakeboardzie i nartach wodnych. Mamy pomysł na aktywne i pełne wrażeń spędzanie czasu na wodzie o szerokim zakresie atrakcji , obejmujące sport wymagający wysiłku jak i również bardziej stonowane formy zabawy. W ofercie mamy wszelkiego rodzaju zabawki do holowania za motorówką typu : banan, materace itp… Proponujemy również rekreacyjne rejsy po Zalewie Zegrzyńskim.

Info i rezerwacje www.wakeschool.pl  602 884 170

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij