Wybierz hotel

Oferta mice (targi, eventy)

Planujesz organizację eventu w Poznaniu lub okolicach? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, ładnej scenerii i komforcie zaproszonych gości? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą organizacji targów dla firm oraz spotkań biznesowych w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę wszelkiego typu eventów oraz firmowych bankietów pod Poznaniem. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez branżowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić gościom dostęp do najlepszej jakości wyposażenia i sprzętu. Służymy radą na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia.

Eventy i targi dla firm

Targi firmowe cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Organizacja targów w okolicy Poznania to świetna forma reklamy, a także okazja do nawiązywania nowych znajomości biznesowych. Dzięki dynamicznie rozwijającej się branży MICE, wielu przedsiębiorców ma szansę dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów.

My im w tym pomagamy przejmując na siebie znaczną część obowiązków związanych z przygotowaniem eventu. Uczestnicy imprezy mogą również korzystać z wszystkich atrakcji dostępnych na terenie obiektu. Warto podkreślić, że pobyt w Hotelu 500 to także świetna okazja do zwiedzenia miasta Poznań i okolicznych zabytków.

Organizujemy bankiety i spotkania biznesowe

Do dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażone Centrum Konferencyjne, salę bankietową i restauracyjną, a w okresie wiosenno-letnim także piękny ogród położony przy hotelu. Urokliwe otoczenie oraz rozbudowana baza gastronomiczna będzie doskonałym dopełnieniem firmowego bankietu lub spotkania biznesowego.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij