Wybierz hotel

Hotel

Hotel 500 - Tarnowo Podgórne

Hotel 500 Tarnowo Podgórne położony jest jedynie 18 km od centrum stolicy Wielkopolski. Poznań i okolice miasta są skomunikowane siecią połączeń drogowych oraz kolejowych, dzięki czemu hotel stanowi świetną bazą wypadową. Dedykowany jest szczególnie dla osób, które uczestniczą w spotkaniach biznesowych w stolicy Wielkopolski.

Hotel oferuje 170 komfortowych pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz telewizją satelitarną. Na terenie Hotelu znajduje się restauracja serwująca dania kuchni polskiej oraz kuchni europejskiej. Z myślą o gościach biznesowych obiekt przygotował 11 klimatyzowanych sal konferencyjnych o wielkości od 35m2 do 350m2. Dzięki temu hotel może pochwalić się jednym z lepiej przygotowanych zapleczy szkoleniowych w obrębie Poznania i okolic. Wszystkie sale konferencyjne mają dostęp do światła dziennego.

Obiekt otacza 1 hektarowy ogród, który jest idealnym miejscem do organizacji bankietów, imprez integracyjnych oraz targów. 

Portal MojeKonferencje.pl doceniając ,,wysoki standard obsługi oraz popularność wśród użytkowników ich serwisu, wyróżnił nasz obiekt certyfikatem jakości''. Obiekt rekomendowany przez MojeKonferencje.pl

SaleBiznesowe.pl również doceniło nasz obiekt przynając nam swoją rekomendację.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij