Wybierz hotel

Hotel

Hotel 500 - Tarnowo Podgórne

Znalezienie hotelu idealnego na duże spotkanie rodzinne albo biznesowe nie musi być wyzwaniem. Zamiast często bezowocnych poszukiwań w centrum miasta, gdzie wszystkie terminy są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem, warto wziąć pod uwagę poszukiwanie obiektu poza samą aglomeracją, ale na tyle niedaleko i w tak dobrze skomunikowanym miejscu, że dojazd nie będzie nastręczał żadnych trudności. Hotel 500 w Tarnowie Podgórnym koło Poznania spełnia wszystkie warunki, jakie stawia się idealnemu obiektowi konferencyjnemu oraz organizującemu przyjęcia okolicznościowe. Nie bez powodu otrzymaliśmy certyfikatem jakości “Obiekt rekomendowany przez MojeKonferencje.pl”.

Idealne położenie pod Poznaniem

Lokalizacja Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem jest wyjątkowo strategiczna. Jedynie 18 km dzieli ten obiekt od Poznania. Inne większe miasta, takie jak Gniezno, Piła, Gorzów Wielkopolski czy Piła znajdują się w odległości większej, ale wciąż umożliwiającej traktowanie Tarnowa Podgórnego zarówno jako doskonałej bazy wypadowej do celów rekreacyjnych, jak i lokacji, w której można zorganizować spotkanie biznesowe. Hotel 500 pod Poznaniem może też być traktowany jako miejsce odpoczynku, kiedy podróżujemy na zachód i zmierzamy w stronę polsko-niemieckiej granicy w Świecku czy Kostrzynie nad Odrą.

Z doskonałej lokalizacji obiektu korzystają jednak głównie mieszkańcy Poznania oraz zapraszani do stolicy Wielkopolski goście. Hotel 500 w Tarnowie Podgórnym jest idealnym miejscem spotkań biznesowych, branżowych i naukowych. Bez obaw można tu zorganizować duże przyjęcie rodzinne. Zamiast poszukiwać obiektu na terenie samego Poznania i aglomeracji poznańskiej, który byłby w stanie zorganizować imprezę firmową bądź prywatną dla większej liczny osób, warto wybrać Hotel 500 w Tarnowie Podgórnym - miejscowości nieodległej, doskonale skomunikowanej i rozpoznawalnej właśnie dzięki działalności, cieszącego się doskonałą opinią, Hotelu 500.

Hotel oferuje 170 komfortowych pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz telewizją satelitarną. Na terenie Hotelu znajduje się restauracja serwująca dania kuchni polskiej oraz kuchni europejskiej. Z myślą o gościach biznesowych obiekt przygotował 11 klimatyzowanych sal konferencyjnych o wielkości od 35m2 do 350m2. Dzięki temu hotel może pochwalić się jednym z lepiej przygotowanych zapleczy szkoleniowych w obrębie Poznania i okolic. Wszystkie sale konferencyjne mają dostęp do światła dziennego.

Hotel 500 to także hotel konferencyjny

Hotel 500 słynie z doskonałej bazy konferencyjnej. 11 klimatyzowanych, w pełni wyposażonych sal konferencyjnych o wielkości od 35m2 do 350m2 doskonale zdaje egzamin podczas mniejszych i większych spotkań biznesowych, narad, szkoleń czy rozmów rekrutacyjnych a także targów, eventów, czy konferencji. Duże sale konferencyjne pozwalają na zachowanie reżimu sanitarnego uczestników konferencji, dzięki czemu Hotel 500 może działać także w czasie pandemii - jeśli tylko dopuszczają to aktualne obostrzenia. Także część barowa i restauracyjna umożliwia zachowanie bezpiecznych odległości, a jeśli akurat nie ma zezwolenia na działanie gastronomii w trybie stacjonarnym, na zakończenie konferencji czy szkolenia możemy zaproponować posiłek w formie grilla na świeżym powietrzu.

Niezaprzeczalne walory naszych sal konferencyjnych to:

  • klimatyzacja,
  • dostęp do światła dziennego,
  • możliwość udostępnienia mównicy oraz mikrofonu,
  • możliwość organizacji tłumaczeń symultanicznych (za dodatkową opłatą),
  • system ścian przesuwnych (wszystkie duże sale posiadają możliwość podziału na mniejsze pomieszczenia),
  • wyposażenie w nowoczesny sprzęt, taki jak flipchart, rzutnik multimedialny, ekran czy materiały piśmiennicze,
  • dobra akustyka,
  • ustawność.

Obsługa przyjęć okolicznościowych i imprez firmowych

Hotel 500 w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem dostosowany jest do organizacji imprez okolicznościowych - zarówno nieformalnych, rodzinnych, jak i firmowych. Sala na wesele koło Poznania? Naszym gościom oddajemy do dyspozycji salę bankietową, która może pomieścić do 270 osób oraz salę restauracyjną mieszczącą do 80 osób. W naszych wnętrzach bez problemu zorganizować można także chrzciny czy komunię. Infrastruktura Hotelu 500 a także otaczający go duży ogród umożliwiają spotkanie w się w gronie osób w różnym wieku - od dzieci, po seniorów. Zarówno w przypadku imprez rodzinnych, jak i firmowych dbamy o atrakcyjny wystrój sal oraz stworzenie swobodnej i przyjaznej atmosfery, która sprzyja rozmowom oraz nawiązywaniu relacji.

Jeśli sytuacja pandemiczna wymusza zamknięcie obiektów hotelowych, możemy oddać do dyspozycji gości jednohektarowy ogród, który jest idealnym miejscem do organizacji bankietów, imprez integracyjnych oraz targów. Portal MojeKonferencje.pl doceniając ,,wysoki standard obsługi oraz popularność wśród użytkowników ich serwisu, wyróżnił nasz obiekt certyfikatem jakości''. Obiekt rekomendowany przez MojeKonferencje.pl

SaleBiznesowe.pl również doceniło nasz obiekt przynając nam swoją rekomendację.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij